NAJTAŃSZY Parking Lotnisko Okęcie Warszawa


Parking Lotnisko ukierunkowany jest na obsługę Klientów korzystających z usług portu lotniczego im. Fryderyka Chopina w Warszawie.
Zapewniamy pełne bezpieczeństwo powierzonych pojazdów.

PARKING FLY PARK GWARANTUJE:Parking lotnisko znajduje się zaledwie 2km od płyty lotniska Okęcie. Przewidywany czas dojazdu pod same drzwi Terminala trwa zaledwie od 8 do 15 minut.
Z naszego parkingu są 4 możliwe drogi dojazdu do lotniska- tym samym macie Państwo pewność, że w przyadku jakichkolwiek przeszkód na jednej z głównych dróg dojazdowych do lotniska mamy możlwość dotarcia inną drogą. Nasi bardzo dobrze zorientowani w terenie kierowcy potrafią ominąć najgorsze korki i zawsze zawiozą Państwa na Terminal na czas.

Dla Państwa wygody oraz w przypadku trudności dotarcia na lotnisko na czas (bo utknęli Państwo w korku itp.) uruchomiliśmy dodatkową usługę polegającą na możliwości odebrania auta z pod hali odlotów oraz podstawienia po przylocie na halę przylotów. Dodatkowe informacje dotyczące usługi pod nr telefonu 604-499-911 bądź e-mail: parking.flypark@gmail.com

Na naszym parkingu mogą Państwo zafoliować bagaże. Wszelkie informacje dostępne o usłudze u obsługi parkingu.

Jeżeli chcą Państwo przenocować przed lub po podróży polecamy również noclegi w Raszynie. Hoteliki znajdują się w obrębie od 500m do max. 1,5km od parkingu. Wszelkie zapytania prosimy kierować pod nr telefonu 604-499-911.

Rezerwacji miejsca parkingowego można dokonać telefonicznie (604 499 911) lub przez internet za pomocą formularza on-line. Wcześniejsza rezerwacja gwarantuje Państwu miejsce na parkingu.

Po powrocie i odbiorze bagażu proszę zadzwonić pod nr 604 499 911, a nasz kierowca przyjedzie pod ustalone miejsce na lotnisku i przywiezie Państwa na parking.

W związku z faktem, iż jesteśmy profesjonalnym parkingiem, proszę zarezerwować sobie 10 min na formalności związane z pozostawieniem auta na naszym parkingu.

NIE PARKUJ W POLU! ZAPARKUJ U NAS! Cała droga prowadząca do parkingu jest wybetonowana i bardzo dobrze oświetlona - nie musisz obawiać się o swoje auto i jego zawieszenie!

Zapraszamy do skorzystania z usług FLY PARK.